Adam Kotarski

Główny Kordynator

533-588-499

adam.kotarski@bestgliwice.pl

Rafał Grzywocz

Koordynator ds. Kontaktów z Firmami

530-877-864

rafal.grzywocz@bestgliwice.pl

Filip Janiczak

Koordynator ds. Polityki Personalnej

511-293-748

filip.janiczak@bestgliwice.pl

Wanda Ebisz

Koordynator ds. Logistyki Hackathonu

880-590-094

wanda.ebisz@bestgliwice.pl

Nina Staneczek

Koordynator ds. Logistyki LANa

884-648-517

nina.staneczek@bestgliwice.pl

Agnieszka Kościecha

Koordynator ds. Barteru

797-632-964

agnieszka.kosciecha@bestgliwice.pl

Paulina Bednarz

 Koordynator ds. Promocji

513-175-395

paulina.bednarz@bestgliwice.pl

Paulina Kowalska

Koordynator ds. Grafiki

503-917-809

paulina.kowalska@bestgliwice.pl

Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice

Pszczyńska 85/13,
44-100 Gliwice

533-588-499

info@bestgliwice.pl

Close Menu