Organizatorzy BIT Festival jesień 2016:

Szymon Janota

Szymon.Janota@BESTgliwice.pl

+48 797 321 963

Główny Koordynator

Paulina Straszewska

Paulina.Straszewska@BESTgliwice.pl

+48 734 102 435

Koordynator ds. Kontaktów z Firmami

Maksym Brzęczek

Maksym.Brzeczek@BESTgliwice.pl

+48 725 393 338

Koordynator ds. Kontaktów z Firmami LAN Party

Halina Stalmach

Halina.Stalmach@BESTgliwice.pl

+48 784 018 271

Koordynator ds. Promocji

Aleksandra Ostrowska

Aleksandra.Ostrowska@BESTgliwice.pl

+48 726 697 671

Koordynator ds. Grafiki

Maria Marchewka

Maria.Marchewka@BESTgliwice.pl

+48 532 259 761

Koordynator ds. Polityki Personalnej

Karolina Chroszcz

Karolina.Chroszcz@BESTgliwice.pl

+48 697 917 043

Koordynator ds. Logistyki

Ewelina Chwolek

Ewelina.Chwolek@BESTgliwice.pl

+48 798 895 054

Koordynator ds. Logistyki

Piotr Penar

Piotr.Penar@BESTgliwice.pl

+48 696 097 375

Koordynator ds. LAN Party

Dawid Lasak

Dawid.Lasak@BESTgliwice.pl

+48 788 594 370

Koordynator ds. Logistyki LAN Party

Sebastiań Gleń

Sebastian.Glen@BESTgliwice.pl

+48 793 003 873

Koordynator ds. Kontaktu z Mediami