Organizatorzy BIT Festival jesień 2017:

Wiktor Pastwa

Witkor.Pastwa@BESTgliwice.pl

+48 533 445 813

Główny Koordynator

Izabela Basta

Izabela.Basta@BESTgliwice.pl

+48 516 266 193

Koordynator ds. Kontaktów z Firmami

Tomasz Wyrobek

Tomasz.Wyrobek@BESTgliwice.pl

+48 888 439 365

Koordynator ds. Kontaktów z Firmami LAN Party & Hackathon

Katarzyna Kmiecik

Katarzyna.Kmiecik@BESTgliwice.pl

+48 513 379 215

Koordynator ds. Promocji

Kinga Garus

Kinga.Garus@BESTgliwice.pl

+48 884 837 882

Koordynator ds. Grafiki

Marta Wójcik

Marta.Wojcik@BESTgliwice.pl

+48 507 754 244

Koordynator ds. Polityki Personalnej

Paulina Bednarz

Paulina.Bednarz@BESTgliwice.pl

+48 513 175 395

Koordynator ds. Logistyki

Anna Czekaj

Anna.Czekaj@BESTgliwice.pl

+48 517 774 523

Koordynator ds. Logistyki Hackathon

Anna Dębowska

Anna.Debowska@BESTgliwice.pl

+48 512 868 068

Koordynator ds. LAN Party & Hackathon

Dawid Nyderek

Dawid.Nyderek@BESTgliwice.pl

+48 519 549 506

Koordynator ds. Logistyki LAN Party